ZÁBALY

GUAM, LACOTE, DeaDia nebo jenom zázračné BAHNO 

Profesionální péče o vaši pokožku. 

Ne nadarmo jsou italské ženy proslulé svou nenucenou elegancí a dlouhotrvající krásou, která s přibývajícími lety nevadne, ba spíše naopak, ještě více rozkvétá. Vědí totiž, že je důležité být spokojená sama se sebou a neustále se o sebe starat. A právě tím, čemu se italsky říká "cultura del bello" neboli "kultura krásy", jsem se nechala inspirovat i já díky společnosti DeaDia. Lacote je kvalitní přírodní kosmetika made in Italy, která pomáhá přirozeně vyživovat a hýčkat vaše tělo.

Bahenní zábal na těžkou a zarytou celulitidu využívá přírodních vlastností mořských řas GUAM a minerálního turmalínu, aby účinně zeštíhloval a tvaroval vaši siluetu. 

Krém na domácí použití redukuje i tu nejzarytější celulitidu a podkožní tukové buňky v oblasti stehen a hýždí. Úžasnou kombinací tělové kosmetiky a maderoterapie dosáhnete fantastického výsledku.                   

Poslední z celé řady krémů na domácí použití je Zpevňující krém na vnitřní stehna a paže. Je speciálně určen pro oblasti, které jsou nejvíce náchylné ke ztrátě elasticity.  

Bahenní zábal na břicho a pas s mořskými řasami GUAM a turmalínem. Zpevňuje, zlepšuje tón pokožky, účinně zeštíhluje a tvaruje břicho a pas. 

Zeštíhlující krém na břicho a pas, navrací kůži pevnost, pružnost a tón a zmenšuje nahromaděné podkožní tukové buňky v těchto partiích. Opět v kombinaci s maderoterapií břicha a sérem aplikovaným do masážního krému dosáhneme úžasných výsledků.

Celá řada krémů na domácí použití, které používám i při ošetření kůže po masáži.

Další z bahenních zábalů je proti celulitidě pro citlivou pokožku a křehké kapiláry. Tento zábal není obohacen turmalínem, ale mořskou řasu GUAM doplňuje kofein, výtažky z třešně, esenciální oleje z grapefruitu, hořkého pomeranče a oregána. 

Krém proti celulitidě pro citlivou pokožku a křehké kapiláry na domácí použití. 

Tento zábal je drenážní proti celulitidě na ruce, hýždě, nohy. Působí proti otokům, zadržování vody a volných radikálů v organismu. Vhodný v letních měsících a pro těhotné ženy, jako prevence nežádoucích otoků nohou v oblasti kotníků.

Drenážní krém na ruce, hýždě a nohy, který odvádí z těla přebytečnou vodu, zpevňuje a vyhlazuje pokožku. 


Vybrat si opravdu může každá z vás, nabídka je široká a výsledky skvělé.