O MNĚ

Cesta k lymfě...
Můj příběh začíná absolvováním masérského kurzu v rámci střední zdravotnické školy. Kdy už tenkrát jsem věděla, že bych se ráda věnovala fyzioterapii a že tady je moje místo v jakési pomoci lidem. Studiem specializace ve zdravotnictví na vysoké škole jsem se pár let věnovala jinému oboru, ale zájem o novinky v oblasti fyzioterapie a masáží ve mě neuhasl. 
Co může lépe člověka nasměrovat k milované práci jiného, než to, že vás k ní dovede zdravotní problém, který sama se sebou řešíte ,,, záhadná a tajemná lymfa. První zjišťujete informace pro sebe samou, pak postupně odhalujete tajemství lymfatického systému a přijdete na to, že takové problémy nemáte jenom vy, ale že je plno žen, které řeší identický a mnohdy horší problém, jen z jiných příčin, a pronikáte do problematiky hlouběji.
Věnuji se lymfě od roku 2016 a snažím se své vědomosti a znalosti přenést do své milované práce s lidmi, které se aktivně věnuji od roku 2021. Ke každému chci přistupovat individuálně a věřím, že se mi to daří. Největší motivací a odměnou jsou pro mě spokojení klienti.
Každá z vás je u mě vítána a je pro mě určitou výzvou.
                                 Mějte krásný den    Lenka